П`ятниця, 19.10.2018, 13:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Екскурсія до НВК
22:41
Екскурсія до НВК

Зв"язок із новою українською школою

          Особливої ​​актуальності в даний час набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Що ж таке наступність? Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання і виховання.

        Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. У дошкільному віці закладаються найважливіші риси майбутньої особистості. Необхідно прагнути до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної та початкової освіти.

      Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі повинні знайомитися з формами, методами роботи в дошкільних установах. А ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.

   У рамках реалізації завдань перспективності та наступності дошкільного закладу і школи наші теремківці щовересня організовують екскурсії до НВК. Ось і нещодавно вихованці старших груп "Метелик" і "Веселинка" відвідали цей заклад, де ознайомились із приміщенням школи, класними кімнатами, спробували посидіти за партами, як справжні школярі,а також зайшли у гості до випускників нашого "Теремка".

 

 

Переглядів: 14 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: