П`ятниця, 19.10.2018, 13:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 18 » Козацькому роду нема переводу!
23:15
Козацькому роду нема переводу!

Козацькі розваги у "Теремку"

  Козацтво – найяскравіший спалах в історії України. Протягом кількох століть – від кінця XV – до кінця  XVIII  - тривала на нашій землі доба, названа козацькою ерою. Як багато важила вона в історії України, свідчить той факт, що нас, українців, і сьогодні звуть у світі козацьким народом. Та й самі ми не втратили духовного зв’язку з лицарями-козаками. Після здобуття незалежності України до нас поступово повертається забута козацька спадщина.

  Ми – нащадки славного лицарства!

Під таким девізом пройшло спортивно-музичне свято у старших групах "Лісова казка" та "Метелик" нашого закладу.

Це було надзвичайне дійство! Хвацькість, спритність маленьких козачат  дивувало і не залишило байдужим нікого з гостей, присутніх на святі.

В програмі були конкурси, пісні, танці, звичайно - степ-аеробіка та навіть смачні козацькі страви,яким пригощали батьків.

Захоплююче шоу у поєднанні з українською кухнею та комічними конкурсами створили унікальну атмосферу  й викликало почуття захвату в усіх .

 

 

 

 

 

 

 

...І тепер можна із впевненістю сказати - ми збудуємо сильну, незалежну державу тільки тоді, коли будемо знати  героїчну історію свого народу, шанувати та відроджувати народні звичаї та традиції, будемо гідними нащадками славного козацтва!

Переглядів: 158 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 1
1  
Була на святі.Отримала величезне задоволення!!!
"Теремок" - так тримати!

Ім`я *:
Email *:
Код *: