П`ятниця, 19.10.2018, 13:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Осінь - тиждень бепеки у "Теремку"
12:27
Осінь - тиждень бепеки у "Теремку"

Про безпеку треба знати!

    Під таким гаслом пройшов черговий осінній Тиждень безпеки у нашому "Теремку".

  Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил, тому педагоги нашого закладу спрямовували свою роботу на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій. Також психологічно готуємо дітей належно поводитися у разі повідомлення про небезпеку, зокрема: адекватно сприймати інформацію, не панікувати уважно слухати накази дорослих виконувати практичні дії. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію працівників дошкільного закладу, дітей і їхніх батьків.

    Традиційно, кожен день Тижня мав свою тематику, відповідно до цього проведені заходи з дітьми: бесіди, дидактичні ігри,організована навчальна та самостійна діяльності.

   З метою розширення знань про безпеку життєдіяльності дітей та вміння швидко реагувати на надзвичайні ситуації проведено ряд заходів із працівниками закладу, а саме навчальний тренінг «Надання першої домедичної допомоги постраждалому», який був проведений завідувачем станції Швидкої допомоги Ярмошевич Наталією Аркадіївною,використання вогнегасника при загорянні. Також проведений колективний перегляд навчальних фільмів «Правила безпеки – правила життя», «Надання першої медичної допомоги немедичними працівниками»

Також  для усіх працівників "Теремка" було проведено заняття із демонстрацією роботи різних видів вогнегасників.

 

 

 

Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил. Спрямовуйте свою роботу на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій. Також психологічно готуйте дітей належно поводитися у разі повідомлення про небезпеку, зокрема: адекватно сприймати інформацію, не панікувати уважно слухати накази дорослих виконувати практичні дії. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію працівників дошкільного закладу, дітей і їхніх батьків.

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/262-qqq-16-m11-17-11-2016-planumo-tijden-bezpeki-ditini-u-doshklnomu-zaklad

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Переглядів: 128 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: