П`ятниця, 19.10.2018, 13:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Червень » 30 » Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!
13:37
Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!

Весняний Тиждень безпеки у "Теремку"

І дорослим і малечі

 Варто знати певні речі,

 Щоб здоров’я вберегти

 Й не довести до біди.
 

   Безпека життєдіяльності - це питання, яке ніколи не зникало з поля зору вихователів дошкільного закладу, однак зараз набуло гостроти і першочерговості. Ми живемо у сучасному світі, багатому науковими відкриттями та технікою, яка часто стає причиною техногенних катастроф та різноманітних аварій. Ситуація, яка склалася у нашій країні, вимагає від усіх особливого дотримання безпеки у житті, певного зосередження, поведінки та уваги при небезпечних ситуаціях.

  Тому саме із дитячого садка вихователі повинні формувати у дітей усвідомлення цінності власного життя та здоров"я, вироблення стереотипів безпечної поведінки під час ігрової діяльності на прогулянці, вміння адекватно реагувати на різні життєві катаклізми.

  Під час організації навчальної діяльності в ДНЗ педагогами  закладу постійно плануються заняття по ОБЖД, та щорічно  також проводятья традиційні весняні та осінні тематичні "Тижні знань безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку." Такі тижні, зазвичай, мають певну систему планування заходів, які проводяться із усіма учасниками навчально-виховного процесу в дошкільному закладі - вихователями, вихованцями та їхніми батьками. Через проведення різних форм роботи у дошкільників формується усвідомлене ставлення до власної безпеки життєдіяльності у природньому довкіллі - це цікаві екскурсії, зустрічі із працівниками різних служб, театралізовані вистави та багато іншого.

Переглядів: 438 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: