Субота, 17.11.2018, 06:39
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 27 » Вчимося берегти своє життя!
16:35
Вчимося берегти своє життя!

                Весняний тиждень безпеки у "Теремку"

 Одне з найважливіших завдань дошкільного закладу – охорона життя і здоров’я вихованців. А це означає, що треба не тільки створити умови для їхнього перебування в садочку, а й навчити дітей правил безпечної поведінки, турботи про своє здоров’я. Навчаємо малят безпеки життєдіяльності протягом усього року, а як завершальний акорд роботи проводиться «Тиждень безпеки дитини». Адже саме під час його проведення можна побачити реальну готовність учасників педагогічного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

   З 23.04. по 27.04.2018 р. з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій, проведено  традиційний весняний «Тиждень безпеки дитини» і в "Теремку".

       У перші чотири дні проводились заходи, на яких знайомили дітей з особливостями довкілля, правилами особистої безпеки.

     Дошкільники побували в гостях у лікарів швидкої медичної допомоги, відділенні поліції міста,  до нас завітала аварійна газова служба із цікавими та потрібними порадами про обережне поводження із газом та продемонструвала роботу вогнегасників.

...Проводилася робота і під час організації освітньої діяльності з вихованцями: на заняттях і в повсякденному житті, під час ігрової, театралізованої діяльності.

Під час Тижня безпеки навчалися і дорослі - відбулася зустріч із завідувачем відділення, лікарем-епідеміологом Котяш Ніною Михайлівною, яка провела бесіду про користь своєчасної вакцинації,  пройшло колективне обговорення переглянутого навчального відео про поведінку під час надзвичайних ситуацій.

...А п’ятий, підсумковий день був присвячений закріпленню отриманих знань та практичним тренуванням: практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщення дошкільного навчального закладу.

Переглядів: 63 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: