Субота, 24.02.2018, 08:55
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 11 » Весняний Тиждень безпеки
12:20
Весняний Тиждень безпеки

На дорозі, в лісі, вдома -

все безпечне, все знайоме.

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в дошкільному віці, дошкільний заклад повинен сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

З 24 по 28 квітня у нашому "Теремку" пройшов традиційний весняний Тиждень безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Різноманітність та тематика кожного дня тижня дала можливість малятам поповнити знання з безпечної поведінки вдома, на вулиці та ціннісного ставлення до власного здоров"я.

Під час «Тижня безпеки дитини» робота з дітьми планувалася згідно Базового компоненту за такими розділами:

    • «Дитина і природа»;
    • «Дитина і вулиця»;
    • «Дитина серед людей»;
    • «Вогонь друг, вогонь ворог»
    • «Здоров’я дитини»

В цих розділах містяться такі питання: безпека в побуті, на вулиці, в лісі, на спортивних та ігрових майданчиках, під час перебування в групі, пожежна безпека, електротравматизм, безпека під час грози, повені, інших стихійних лих, безпека праці, особиста гігієна та здоровий спосіб життя.

Проведено ряд заходів, присвячених тематиці кожного розділу.

...А розкреслена територія садка дала можливість малятам "Теремка" не тільки повторити правила дорожнього руху,а й відчути себе справжніми водіями на дорозі.

Працівники закладу закріпили знання про евакуацію ДНЗ в екстремальній ситуації, переглянувши навчальне відео «Проведення практичних заходів «Тижня безпеки дитини» з елементами комплексного об’єктового тренування», «Вибух побутового газу в житловому масиві поблизу ДНЗ».

Переглядів: 101 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 4.4/7
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: