П`ятниця, 19.10.2018, 13:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 3 » Загальні батьківські збори
11:02
Загальні батьківські збори

Традиційні загальносадові батьківські збори

      31 травня, 2016 року у нашому закладі відбулися загальні батьківські збори.

       Основним питанням зборів стало звітування завідувача Дубровицького дошкільного закладу №1 "Теремок" Конончук Олени Олександрівни перед педагогічним колективов та громадскістю. Метою звітування було: подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінької  діяльності завідувача.

 

Завдання звітування

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління  ДНЗ "Теремок".

2.Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

У своєму звіті Олена Олександрівна розкрила всі напрямки роботи ДНЗ, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки закладу, наголосивши при цьому на роль педагогічного колективу, його професіоналізм та системність у роботі.

 Про особливості роботи психологічної служби  нашого "Теремка" розповіла у своїй доповіді практичний психолог закладу Корчемлюк Лариса Іванівна.

Справжнім подарунком для присутніх став концерт маленьких талантів  "Термка".

Також батьки і гості садочка мали змогу ознайомитися із роботами гуртка паперопластики "Бджілка" (керівник вихователь Цвар Н.В.)


 

Переглядів: 581 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: