Четвер, 24.09.2020, 13:12
Вітаю Вас, Гість

 

Наші успіхи

Основні показники діяльності.грамоти

 

Нашими досягненнями стали призові місця по підготовці до навчального року:

2008 рік - II місце

2009 рік - II місце

2010 рік - І місце

2011 рік - І місце

2012 рік - І місце

2013 рік - ІІ місце

2014 рік - лауреат обласного ярмарку-конкурсу педагогічної творчості ( авторська робота Корчемлюк Л.І. "Мур-р-рмушон і Мур-р-рняшка вчаться малювати")

2019 рік - ІІ місце в обласному конкурсі "Кращий дошкільний навчальний заклад"

 

Також, з гордістю можна відмітити,що наш заклад:

Переможець фіналу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край» 2006 рік

  У 2009 році зайняв   III місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці.

 У 2012 році – лауреат обласного конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» за впровадження технологій особистісно орієнтованого спрямування.

Дошкільний заклад  з успіхом приймає активну участь у всіх обласних та районних конкурсах серед ЗНЗ та ДНЗ – в обласному турі  Міжнародного екологічного конкурсу під гаслом «Здоров’я може  бути смачним» (2013 р)  була відмічена робота нашого гуртка паперопластики «Бджілка» (керівник Цвар Н.В.) у номінації  «Капелюх, повний здоров’я», Рада обласної організації профспілки нагородила  грамотою за ІІ місце у VI  обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності працівників освіти і науки (травень 2013 року) вокальний дует музичних керівників  "Теремка"  у складі О.Анісімова та М. Олексієвець

Одним із останніх наших успіхів стала участь сайту Дубровицького дошкільного закладу №1 "Теремок" у конкурсі на  «Кращий Інтернет-сайт дошкільного закладу» у 2013 році  і почесне ІІ місце в обласному турі цього конкурсу!

Успіхів нам і в майбутньому!