П`ятниця, 14.08.2020, 19:43
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 24 » Конкурс на кращий український оберіг
17:16
Конкурс на кращий український оберіг

"Обереги мої українські - ви прийшли з давнини в майбуття..."

         Таку назву мав  міжгруповий конкурс, який нещодавно пройшов у нашому закладі, на кращий український оберіг. Кожна група  "Теремка" підготувала свою  роботу та  представила оригінальний захист витвору. Цей захід організований в дитячому садку в рамках підготовки до педагогічної ради по патріотичному вихованню.

... Обереги є давніми, добрими символами нашого народу. До  оберегів належать вишиті рушники, писанки, вишиванки, підкови, вінок, вербові гілки, маківки, образи.  З давних давен вважали, що вишиванка  захищає від усілякого лиха, наділяє людину цілющою силою рідної землі. Підкова приносить щастя. Калина була символом краси, продовження роду. Рушник символізує гостинність та доброзичливість.  Дівочий вінок  мав захищати дівчат від лихого ока і недуг.  Вважається, що освячені вербові гілочки  відвертають грозу, біду, оберігають від нещастя. Маківки є символом достатку, захисту від усього лихого. Сьогодні  майже у кожній українській оселі є оберіг. 

Так і наші вихователі для кожної із груп створили неповторні та  цікаві обереги.

Оберіг групи "Лісова казка"

Оберіг групи "Метелик"

Оберіг групи "Росинка"

Оберіг "Віночка"

Оберіг групи "Сонечко"

Оберіг "Веселинки"

Обереги "Чомучки"

    Строге та справедливе журі нашого конкурсу гідно оцінило роботу педагогів та відзначило не тільки переможців але й  усіх учасників заходу.

Після проведення конкурсу вихователі виявили бажання створити індивідуальний оберіг для кожного "ляльку-удачницю" із ниток. Наталія Володимирівна із задоволенням допомогла всім у цьому.

Переглядів: 562 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 4.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: