П`ятниця, 20.09.2019, 16:53
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 26 » Майстер-клас від Ірини Іванівни
00:12
Майстер-клас від Ірини Іванівни

Коригуюча гімнастика для дошкільнят

 

        Коригуюча гімнастика - один з різновидів лікувальної гімнастики, яка проводиться для попередження та виправлення дефектів опорно-рухового апарату: порушення постави, викривлення хребта, плоскостопості та ін.

      Оздоровлення підростаючого покоління - одне з пріоритетних завдань сучасної освіти. Проблема полягає в тому, що найчастіше виявлення порушень опорно-рухового апарату фахівцями вузького профілю проходить в той час, коли дитина знаходиться на порозі школи. Тому дитині вже неможливо надати своєчасну корекційну допомогу.

       Виростити здорових,  красиво складених дітей - непросте завдання. Поставу дитини необхідно формувати з самого раннього віку, як в родині, так і в дитячому дошкільному закладі.

Для профілактики порушень опорно-рухового апарату дітей велике значення має проведення коригуючої гімнастики з елементами дитячої йоги, яка поліпшує фізичний розвиток, а також виховує у дитини правильне положення тіла і забезпечує часткову розвантаження хребта.

          Коригуюча гімнастика з елементами дитячої йоги доступна дітям дошкільного віку. На відміну від інших фізичних вправ, що мають динамічний характер, в гімнастиці дитячої йоги, основна увага приділяється статичному підтримці поз. Їх виконання вимагає плавних, осмислених рухів, спокійного ритму і надає на організм помірну навантаження.

    Нещодавно, у нашому "Теремку" вихователі закладу мали змогу навчитися такій гімнастиці під час проведення майстер-класу нашого фізінструктора Шинкар Ірини Іванівни.

Із задоволенням усі виконували вправи для корекції постави та навчалися правильно дихати під час їх виконання.

Після виконання таких вправ діти стають спокійнішими, добрішими, у них з'являється впевненість у своїх силах. Йогівські вправи вимагають особливої зосередженість, це розвиває у дітей увагу і посидючість, організованість, уяву, вольові якості. Поліпшується кровообіг, нормалізується робота внутрішніх органів, організм очищається від шлаків, знімається втома, зміцнюються слабкі м'язи, розвивається гнучкість, поліпшується постава. Тому їх можна використовувати вихователям не тільки на заняттях із фізкультури, а і в повсякденному житті.

Переглядів: 65 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: