Вівторок, 15.10.2019, 23:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Червень » 12 » Загальносадові батьківські збори
16:39
Загальносадові батьківські збори

У садочку нині свято - мам і тат прийшбатькило багато...

23 травня  наш "Теремок" вітав дорослих гостей - батьків наших вихованців. В цей день відбулися загальносадові батьківські збори, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, тому гаслом наших зборів стали слова гімну "Теремка" - ."..Бо найголовніше на світі, щоб були щасливими діти!"

Збори пройшли  у теплій та дружній  атмосфері, тому що мали нетрадиційну форму - виступи маленьких  теремківців чергувалися із звітом  завідувача дошкільного закладу, порадами практичного  психолога, виступом вчителів НВК.

Адаптація малюків до школи, яку саме школу обрати своїм дітям,які  успіхи і досягненя мають дошкільнята за цей рік, з якими проблемами стикаються вихователі та батьки у спільній роботіз дітьми - відповіді на ці та багато інших питань отримали гості нашого"Теремка" саме на цих зборах.

З особливим інтересом слухали батьки звіт завідувача дошкільного закладузав Конончук Олени Олександрівни про роботу закладу у 2012/2013 навчальному році,про плани щодо ремонтних робіт.  Було наголошено,що саме завдяки тісній співпраці із батьками дитячий садок має такі чудові результати – це естетичний вигляд групових кімнат, коридорів, ігрових майданчиків, зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка, значне покращення дидактичного забезпечення занять.

 Цікавими за змістом та матеріалами були виступи практичного психолога, логопеда, вчителя: кожен із слухачів  отримав для себе корисну інформацію,пораду. Самі батьки прийняли участь в анкетуванні яке провів психолог ДНЗ Білан О.О.

анкетування

 Та найбільше задоволення отримали наші гості від зустрічі із талантами  "Теремка".

Концертна програма зборів включала у себе номери усіх вікових груп закладу: "маленькі" мами старанно "виховували" своїх ляльок(група "Сонечко"), дзвінко та весело звучала "Коломийка" у виконанні групи "Віночок", ніжно та казково танцювали квіти у виконанні дівчаток середньої групи, запально та ритмічно піднімав настрій  глядачам "український степ"(гурток степ-аеробіки "Крок").

коломийка
пісенька
пісняляльки

степ
Уся теремкова родина була рада зустрічі із нашими гостями. То ж від імені усіх працівників закладу хотілося б побажати добра і злагоди, тепла і любові, здоров"я і достатку всім родинам, ! Пам"ятайте, що двері нашого садочка завжди відкиті для Вас і Ваших дітей!
Переглядів: 885 | Додав: Mikhail | Рейтинг: 2.0/3
Всього коментарів: 3
3 Юрій  
Гарні костюми,степ-запальний,свято вдалося,садочок впевнено йде "вперед"

2 Zaja  
У Вас завжди все гарно виходить!Молодці!

1 ЛАНА  
Чудовий захід, "Теремок" -НАЙКРАЩИЙ

Ім`я *:
Email *:
Код *: